E-Pusula (E-Dönüşüm)

Dijitalleşme ve teknolojik yenilikleri iş süreçlerinizin her aşamasında kullanın. Firmanızı e-dönüşüm ürünleri ile bir üst seviyeye taşımanızı sağlayan E-Pusula, e-fatura ve e-arşiv sistemlerini daha rahat ve güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

E-Dönüşüm hakkında her şeyi öğrenmek ve E-Pusula’yı keşfetmek için:

Tümünü İncele

Dijitalleşme ve teknolojik yenilikleri iş süreçlerinizin her aşamasında E-Pusula ile kullanın.

Veri ve Bilgi İşlem Güvenliği

Gelişen internet ağı ve sistemlerle birlikte, bilgi güvenliğinin sağlanması, sadece ağ (network) yapısının korunmasıyla yeterli olmadığı için, uçtan uca güvenlik çözümleriyle önlem almak vazgeçilmez bir gereklilik olmuştur.

Bu noktada, kurumlar için sadece ağ bazında güvenlik sağlayan Firewall gibi ürünlerin dışında; web güvenliği, son kullanıcı güvenliği, network erişim kontrolü ve güvenlik testleri gibi çözümleri de içine alan protokollerimiz ile tam destek vermekteyiz.

Tümünü İncele

Firmalar için hayati öneme sahip olan bilginin karşı tehditlere yönelik sağlıklı ve sağlam altyapılar oluşturuyoruz.

Özel Yazılım Çözümleri

Pusula Plus, kalitesiyle sektörünüze uygun oluşturduğu özel yazılım çözümleri ile iş yükünüzü azaltır, zamandan tasarruf eder ve maksimum verim alırsınız.

Pusula Plus gerek kendi oluşturduğu yazılımlarla, gerekse var olan yazılımlarınızın geliştirmesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Tümünü İncele

Pusula Plus profesyonel yazılım ekibi sektörünüze uygun oluşturduğu özel yazılım çözümleri ile iş yükünüzü azaltır maksimum verim alırsınız.

Dijital Medya Danışmanlığı

Duyuruların, bilgilendirmelerin zamanında yapılarak kitleye ulaşması, kendimizi tanıtmak adına önemli bir hamle olacaktır. Hesaplara gelen bildirimleri cevapsız bırakmayarak, gerekli her çözümü sunarak kitlenin önerilerinin dikkate alındığı algısını yaratmalıyız.

İletişim dilinde samimiyeti ve sıcaklığı yeterli ölçüde yakalayan, daha aktif ve duyarlı bir hesap yönetimi bizi bir adım ileri taşıyacaktır.

Tümünü İncele

Sağlam ve detaylı stratejilerle doğru hedef kitlelerden gelen organik trafik artışını sağlıyoruz.