KOSGEB Desteğiyle Şirketinize Neler Katıyoruz?

Uzman arkadaşlarımızla; işletmelerin yürütecekleri KOSGEB hibe desteğiyle doğru, yöntem ve projeyle yol alabilecekleri desteği onlara sağlayarak yüklerini hafifleteceğimize ve bu sayede de devlet destekleriyle büyüyen işletmelerin ülkemiz ekonomisine daha fazla katkı yapabileceğine inanıyoruz.

Kurumların destek programlarının temasına uygun proje dosyaları hazırlıyor, dosyaların kurumlara tesliminden proje yürütme aşamasında, yapılması gereken bütün işlemler dahil işletmelere profesyonel danışmanlık desteği veriyoruz. İşletmelere hem zaman hem de maliyet olarak ciddi faydalar sağlıyoruz. Her zaman sizin yanındayız.

KOSGEB destek programlarından yararlanabilmek için işletmeniz KOBİ dahilinde olması gerekir.

KOSGEB Destek Programları

KOBİ dahilinde yer almak içinde işletmelerin bazı koşulları sağlanması gerekir. Aksi durumda, KOBİ olmadığınız için, program desteklerinden yararlanamazsınız.

50 Bin TL Geri Ödemesiz Teşvik Almak İster Misiniz?

Kobi Olma Koşulları Nelerdir?

  • 250 kişiden az yıllık çalışan istihdam eden
  • Yıllık net satış hasılatı ya da mali bilançosu 125 milyon lirayı aşmayan
  • Yönetmelikte mikro işletme, küçük işletme ve orta büyüklükteki işletme

olarak sınıflandırılan kurum ve kuruluşlar KOBİ dahilindedir.

KOSGEB İşletme Geliştirme Destek Programı Nedir?

Destek programlarından işletme geliştirme, destek programı temel program başlığından nitelikli eleman desteğiyle işletmenize doğru strateji ve projeyle maksimum kazancı sağlamak istiyoruz.

KOSGEB Nitelikli Eleman Desteği Nedir?

Personel istihdam etmek isteyen firmalara ve Girişimcilere Nitelikli Eleman İstihdam Desteği kapsamında 50 Bin TL’ye kadar geri ödemesiz (Hibe) destek vermektedir. Böylece; işletme sahipleri için, işletmeler dahilinde personel maaş desteği olarak, KOSGEB ten nitelikli eleman desteği alabilirler.

Nitelik eleman statüsünde yer alan; 2 Yıllık Meslek Yüksekokulu ve 4 Yıllık Yüksekokul/Fakülte mezunu personel istihdam edecekseniz bu destekten mutlaka yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Desteğin Avantajları