SGK Teşvik Danışmanlığı’nda Güçlü Yazılım, Maksimum Analiz!

Bilişim alt yapısı ile geliştirdiği Pusula Teşvik İstihdam Teşvikleri Hesaplama Programı ile 2011 yılından günümüze uygulanan bütün SGK teşviklerine ait durumları analiz eder. Aylık tahakkuklarınızda değişkenlik gösteren personel teşvik listeleriniz, maksimum tutarda algoritma hesabı ile teşvik getirisi raporlanarak müşterilerine hızlı, hatasız, güvenli, güncel altyapısı ile hiçbir iş yükü olmaksızın raporlar. SGK teşvik danışmanlığı sürecini özel programımız ile destekleyerek bilgisayar ortamında sağlıklı ve hızlı analizler yapmaktayız.

SGK Teşvik Danışmanlığı özel olarak emek isteyen, uzman tarafından takip edilmediğinde gözden kaçabilecek detaylar barındıran bu yüzden ciddi riskler taşıyan bir süreçtir. Sizin için en doğru ve en yüksek fayda sağlayan teşviği tespit etmek için profesyonel bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir.

Sgk Teşvik Danışmalığımız hakkında soru sormak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Maksimum algoritma ile sizlere, teşviklerden en kapsamlı şekilde yararlanma hizmeti sunuyoruz.

Teşviklerinizi hemen ücretsiz analiz edin!

Güncel ve geçmiş dönemler için herhangi bir işlem yapmış olmanız, teşviklerden tam ve eksiksiz faydalandığınız anlamına gelmemektedir. İstihdam Teşvikleri Hesaplama Programı 10.000 dosyanın üzerinde uzman kişiler tarafından defalarca test edilip karşılaştırılmış ve başarısını kanıtlamıştır. 

Teşvik Hesaplama Programımız, SGK sistemi ile entegre çalışır. Teşvik parametrelerini detaylı ve doğru bir şekilde kullanarak SGK Teşvik Danışmanlığı yapıyor, programımız sayesinde  maksimum verimle teşviklerden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Entegre ve Modüler Teşvik Hesaplama Programı

Profesyonel deneyimi ile bilişim tecrübesini birleştiren Pusula Plus,  kendi ürünü Pusula Teşvik Hesaplama Programı ile müşterilerine hizmet vermektedir. İlave Portal’ı sayesinde müşterilerine özel teşvik programı içerisinde modüller oluşturarak geçmiş ya da gelecek teşvik indirimleri hakkında otomatik bilgilendirme sağlamaktadır. Böylelikle sıfır hata kurgusuyla ve en yüksek kazanç algoritmasıyla yazılan programımız, konusunda en iyi hizmeti sağlayan firmadır.

2021 SGK Teşvik Robotu:

Maksimum İndirim Hesaplamaktadır. Detaylı İndirim Hesaplamak için Tıklayınız.

5510 Teşviki

6111 Teşviki

17103 Teşviki

6645 Teşviki

Engelli Teşviki

Arge Teşviki

Sağladığımız İndirimlere Ait SGK Tahakkuk Örneklerimiz