Dijital Medya Danışmanlığı Detaylı Analiz Doğru Hedef!

Duyuruların, bilgilendirmelerin zamanında yapılarak kitleye ulaşması, kendimizi tanıtmak adına önemli bir hamle olacaktır. Hesaplara gelen bildirimleri cevapsız bırakmayarak, gerekli her çözümü sunarak kitlenin önerilerinin dikkate alındığı algısını yaratmalıyız.

İletişim dilinde samimiyeti ve sıcaklığı yeterli ölçüde yakalayan, daha aktif ve duyarlı bir hesap yönetimi bizi bir adım ileri taşıyacaktır.

Sağlam ve detaylı stratejilerle doğru hedef kitle.

Rekabetçi anahtar kelimelerde organik trafik artışını sağlıyoruz.

Etkileşim arttıracak iletişim stratejilerimizi Facebook, İnstagram, Twittter, Linkedin ve Özel Blog’larda yaptığımız doğru kurgularla dijital medya danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Kirlilik yaratmadan, sıkmadan, hedef kitleyi saptırmadan ve maliyet arttırmadan ihtiyaçlarınıza göre çalışıyoruz.

Arama motorları, arama sonuçlarına göre kayıtlı web sitelerini kullanıcın önüne sıralar. Bu sıralamayı yaparken birçok detaylandırmayı ve kriterleri göz önünde bulundurur. Biz işe sizin kullandığınız alt yapının bu kriterlere uygun olup olmadığını analiz etmekle başlıyoruz ve bunları nedenleri ile sizlere raporluyoruz. Web tasarımınızı detaylı analiz ediyoruz ve bu kriterlere uygun hale getiriyoruz.

Web siteniz içinde düzeltilmesi gereken alanları belirleyip bu alanlar üzerinde iyileştirmelere gidiyoruz. Web siteniz içinde bir satır düzeltilmesi gereken alan çıkabileceği gibi bütün bir site üzerinde düzeltmelere de gidilebileceği bilinmelidir. Uzmanlarımız tarafından alt yapısı ve içeriği hazır hale gelen web sitenizin algoritması oluşturulur ve çalışmalara başlanır.

Google Adwords Danışmanlığı

Öncelikle adwords tam olarak; firmanıza ait ürününüzü ya da hizmetinizi Google reklam vermektir. Bu reklamı verirken bir çok kritere dikkat etmeniz, istatistikleri doğru yorumlamanız, raporlarınızı iyi okumanız ve raporlarınızın sonuçlarına göre gerekli algoritmalar ile değişiklikler yapmanız bu reklam ağında kalitenizin artmasını sağlamaktadır.

Adwords arama sonuçlarında en üste çıkan veri alanıdır. Anahtar kelimeleriniz ile sizin sitenizinde bu alanlarda görüntelenmesi organik seo ya göre çok daha hızlı bir süreçtir. Bu hizmet seo çalışmalarıyla birlikte kullanılabilir, hatta Google Adwords yaptığınız taktirde seo çalışmanızda marka bilinirliği açısından ekstra olumlu etkilenecektir.